Ви тут:
Полтавщина Спорт Суспільство 

Оприлюднили дату та час матчів першого кола чемпіонату Полтавщини з футболу

Обласна першість повертається вже цього тижня.

Як розповіли у Асоціації футболу Полтавської області, календар ігор має наступний вигляд:

Вища ліга

13 червня 2020 р. (субота):

СК «Полтава» (Полтава) – «Локомотив» (Гребінка)
«Олімпія» (Савинці) – «Інваспорт» (Полтава)
«Колос» (В. Сорочинці) – «Стандарт-Нафтогаз» (Санжари)
«Великі Кринки» (Великі Кринки) – «Лубни» (Лубни)

2 тур

20 червня 2020 р. (субота):

«Локомотив» (Гребінка) – «Великі Кринки» (Великі Кринки)
«Стандарт-Нафтогаз» (Санжари) – СК «Полтава» (Полтава)
«Лубни» (Лубни) – «Олімпія» (Савинці)
«Інваспорт» (Полтава) – «Колос» (В. Сорочинці)

3 тур

27 червня 2020 р. (субота):

СК «Полтава» (Полтава) – «Інваспорт» (Полтава)
«Великі Кринки» (В.Кринки) – «Стандарт-Нафтогаз» (Санжари)
«Олімпія» (Савинці) – «Колос» (В. Сорочинці)
«Лубни» (Лубни) – «Локомотив» (Гребінка)

4 тур

4 липня 2020 р. (субота):

«Колос» (В. Сорочинці) – СК «Полтава» (Полтава)
«Інваспорт» (Полтава) – «Великі Кринки» (Великі Кринки)
«Стандарт-Нафтогаз» (Санжари) – «Лубни» (Лубни)
«Локомотив» (Гребінка) –«Олімпія» (Савинці)

5 тур

11 липня 2020 р. (субота):

«Великі Кринки» (В. Кринки) – «Колос» (Великі Сорочинці)
«Олімпія» (Савинці) – СК «Полтава» (Полтава)
«Лубни» (Лубни) – «Інваспорт» (Полтава)
«Локомотив» (Гребінка) – «Стандарт-Нафтогаз» (Санжари)

6 тур

18 липня 2020 р. (субота):

«Колос» (Великі Сорочинці) – «Лубни» (Лубни)
«Інваспорт» (Полтава) – «Локомотив» (Гребінка)
«Стандарт-Нафтогаз» (Санжари) – «Олімпія» (Савинці)
СК «Полтава» (Полтава) – «Великі Кринки» (Великі Кринки)

7 тур

25 липня 2020 р. (субота):

«Лубни» (Лубни) – СК «Полтава» (Полтава)
«Локомотив» (Гребінка) – «Колос» (Великі Сорочинці)
«Олімпія» (Савинці) – «Великі Кринки» (Великі Кринки)
«Стандарт- Нафтогаз» (Санжари) – «Інваспорт» (Полтава)

Початок матчів: червень, липень – 17.00

вересень, жовтень — 15.00

Перша ліга. Група “А”

1 тур

14 червня 2020 р. (неділя):

«Базиль» (Базилівщина) – «Опішня» (Опішня)
ФК «Ворскла» (Полтава) – «Псел»( Гадяч)
«Чутове» (Чутове) – «Карлівка» (Карлівка)
ФК «Динамо» (Решетилівка) – «Маяк» (Котельва)

2 тур

21 червня 2020 р. (неділя):

«Карлівка» (Карлівка) – «Базиль» (Базилівщина)
«Маяк» (Котельва) – ФК «Ворскла» (Полтава)
«Опішня» (Опішня) – ФК «Динамо» (Решетилівка)
«Псел» (Гадяч) – «Чутове» (Чутове)

3 тур

28 червня 2020 р. (неділя):

«Чутове» (Чутове) – «Базиль» (Базилівщина)
ФК «Динамо» (Решетилівка) – «Карлівка» (Карлівка)
«Псел» (Гадяч) – «Маяк» (Котельва)
ФК «Ворскла» (Полтава) – «Опішня» (Опішня)

4 тур

5 липня 2020 р. (неділя):

«Базиль» (Базилівщина) – ФК «Динамо» (Решетилівка)
«Опішня» (Опішня) – «Псел» (Гадяч)
«Карлівка» (Карлівка) – ФК «Ворскла» (Полтава)
«Маяк» (Котельва) – «Чутове» (Чутове)

5 тур

12 липня 2020 р. (неділя):

ФК «Ворскла» (Полтава) – «Базиль» (Базилівщина)
«Чутове» (Чутове) – ФК «Динамо» (Решетилівка)
«Маяк» (Котельва) – «Опішня» (Опішня)
«Псел» (Гадяч) – «Карлівка» (Карлівка)

6 тур

19 липня 2020 р. (неділя):

«Базиль» (Базилівщина) – «Псел» (Гадяч)
«Карлівка» (Карлівка) – «Маяк» (Котельва)
ФК «Динамо» (Решетилівка) – ФК «Ворскла» (Полтава)
«Опішня» (Опішня) – «Чутове» (Чутове)

7 тур

26 липня 2020 р. (неділя):

«Маяк» (Котельва) – «Базиль» (Базилівщина)
«Чутове» (Чутове) – ФК «Ворскла» (Полтава)
«Опішня» (Опішня) – «Карлівка» (Карлівка)
«Псел» (Гадяч) – ФК «Динамо» (Решетилівка)

Початок матчів: червень, липень – 17.00
Вересень, жовтень — 15.00

Перша ліга. Група “Б”

1 тур

14 червня 2020 р. (неділя):

«Семенівка» (Семенівка) – «Дружба» (Очеретувате)
«Харчовик» (Заводське) – «ФК «Миргород-2019» (Миргород)
«Глобине» (Глобине) – «Сенча» (Сенча)

2 тур

21 червня 2020 р. (неділя):

«Сенча» (Сенча) – «Пирятин» (Пирятин)
«Дружба» (Очеретувате) – «Глобине» (Глобине)
«ФК «Миргород-2019» (Миргород) – «Семенівка» (Семенівка)

3 тур

28 червня 2020 р. (неділя):

«Глобине» (Глобине) – «ФК «Миргород-2019» (Миргород)
«Пирятин» (Пирятин) – «Харчовик» (Заводське)
«Сенча» (Сенча) – «Дружба» (Очеретувате)

4 тур

5 липня 2020 р. (неділя):

«Харчовик» (Заводське) – «Семенівка» (Семенівка)
«ФК «Миргород-2019» (Миргород) – «Сенча» (Сенча)
ФК «Дружба» (Очеретувате) – «Пирятин» (Пирятин)

5 тур

12 липня 2020 р. (неділя):

«Глобине» (Глобине) – «Харчовик» (Заводське)
«Пирятин» (Пирятин) – «Семенівка» (Семенівка)
ФК«Дружба» (Очеретувате) – «ФК«Миргород-2019» (Миргород)

6 тур

19 липня 2020 р. (неділя):

«ФК «Миргород-2019» (Миргород) – «Пирятин» (Пирятин)
«Семенівка» (Семенівка) – «Глобине» (Глобине)
«Харчовик» (Заводське) – «Сенча» (Сенча)

7 тур

26 лпня 2020 р. (неділя):

«Сенча» (Сенча) – «Семенівка» (Семенівка)
«Пирятин» (Пирятин) – «Глобине» (Глобине)
ФК«Дружба» (Очеретувате) – «Харчовик» (Заводське)

Початок матчів: червень, липень – 17.00

вересень, жовтень – 15.00

поширити новину: