Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Оперативна інформація про COVID-19: у Кременчуці одужав один пацієнт

За оперативною інформацією, за 12 червня у Кременчуці один пацієнт одужав від коронавірусної хвороби. При цьому продовжують лікування в інфекційному відділенні ЛІЛ «Кременчуцька» ще двоє. Стан їхнього здоров‘я лікарі оцінюють як задовільний.

Про це на своїй сторінці у Facebook написав міський голова Кременчука Віталій Малецький.

“Продовжуємо тестування на COVID-19 різними методами досліджень. Лабораторією перинатального центру методом ПЛР сьогодні виконано 19 досліджень, позитивних результатів не виявлено. Методом ІФА проведено 96 досліджень, обстежено 68 осіб, з позитивним результатом – 4 (SARS-CoV-2 IgM – 3; SARS-CoV-2 IgG – 1). Крім того, методом ІФА лікарня «Придніпровська» виконала 31 дослідження, всі результати негативні, та МСЧ «Нафтохімік» виконала 47 досліджень, отримано 4 позитивних результати. Пацієнтам з позитивними результатами ІФА буде проведено ПЛР-тестування”, – зазначив він.

Віталій Малецький також наголосив: незважаючи на те, що протягом 3 днів у Кременчуці не зареєстровано нових випадків COVID-19, епідеміологічна ситуація в країні залишається напруженою. Тому він нагадав про необхідність дотримуватися правил особистої гігієни, носити маску у громадських будівлях та громадському транспорті, зберігати соціальну дистанцію.

поширити новину: