Ви тут:
Медицина Полтавщина Суспільство ТОП-новина 

Олександр Шамота закликав полтавців бути максимально обережними у багатолюдних місцях

У Полтаві за минулу добу зафіксовано 2 нових випадки інфікування COVID-19. З цього приводу в.о. міського голови Полтави Олександр Шамота звернувся до мешканців з закликом не розслаблятися та бути максимально обережними, контактуючи з іншими людьми.

“Після довготривалої позитивної динаміки маємо регулярне зростання захворюваності – результат розслаблення людей. Я розумію, що карантин набрид. Розумію, що в масці жарко і що вся ця ситуація стресова для багатьох людей. Але сьогодні ми маємо бути як ніколи обережними. Зокрема й для того, щоб не допустити повернення у більш жорсткий карантин. Відтак закликаю бути максимально обережними в контактах, особливо у велелюдних місцях, закладах торгівлі і харчування. Зайвий раз помити і продезінфікувати руки, пройти кілька зупинок пішки замість користуватись громадським транспортом і дотримуватись заходів безпеки в магазинах – нескладні заходи для самозбереження. Не ігноруйте їх”, – написав Олександр Шамота на своєму Telegram  каналі.

З початку карантину у Полтаві зафіксували 46 випадків та 40 мешканців міста успішно одужали, повідомляють у пресслужбі Полтавської міської ради. Наразі у місті 30 осіб із підозрою на коронавірусну інфекцію та 12 — перебувають на самоізоляції.

Завершили самоізоляцію та виявилися здоровими — 610 осіб.

Зроблено швидкотестів у місті — 750, ПЛР-тестів — 2873.

поширити новину: