Ви тут:
Анонс Культура Суспільство Україна 

Олег Скрипка запрошує на благодійний дитячий ROCK БАЛ

Олег Скрипка та його друзі запрошують всіх рок-дітлахів та їхніх батьків на благодійний дитячий ROCK БАЛ, який відбудеться 6 червня на сторінці Міжнародного благодійного фонду «Дитяче серце».
На заході планують зібрати 440 000 грн на інфузійну а-магнітну станцію для маленьких пацієнтів Центру дитячої кардіології та кардіохірургії. Це буде справжнє свято драйвової музики та добра!
Головними героями рок-балу будуть, звісно, дітки. Організатори запевняють, що на гостей очікує справжня рок-тусовка: українські та іноземні зіркові гості, включно з двома Фіналістками дитячого Євробачення, вибухові виступи дитячих рок-бендів, яскраві танцювальні, циркові та спортивні шоу, численні майстер-класи, розіграш, подарунки та несподівані сюрпризи від наших друзів.
Кожен з гостей зможе не тільки спостерігати за програмою, але й взяти безпосередню участь – змагатися в онлайн-конкурсах та челенджах на найкращу рок-зачіску, найяскравіший бодіарт та танець під рок-музику, а імена переможців прямо під час прямого ефіру 6 червня дізнається вся країна! Уважно слідкуйте за  сторінкою, аби не пропустити фантастичні конкурси та майстер-класи від наших друзів! Буде гаряче! 
Також, можна перерахувати будь-яку суму на рахунок Міжнародного благодійного фонду (МБФ) «Дитяче серце»: код ЄДРПОУ 20033929. Рахунок отримувача: 26008053016469. Рахунок у форматі відповідно до стандарту IBAN: UA783218420000026008053016469. Назва банку: КИЇВСЬКЕ ГРУ АТ КБ “ПриватБанк”. Код банку (МФО): 321842. Призначення платежу: «благодійний внесок на ROCK бал». 
Центр дитячої кардіології та кардіохірургії МОЗ України – це  єдиний в Україні медичний заклад, де дітей із вродженими вадами серця оперують із перших годин життя. Щорічно десятки тисяч дітей з України отримують там консультативну, кардіологічну та кардіохірургічну допомогу. Всі операції та обстеження для українських дітей – безкоштовні.

Система Orphus