Ви тут:
Суспільство 

Один з найвідоміших цирків світу оголосив про банкрутство

Цирк “Cirque du Soleil” оголосив про банкрутство через закриття шоу в результаті пандемії COVID-19.

Про це повідомляє СNN.

Причиною свого банкрутства назвали “величезний збій і примусове закриття шоу в результаті пандемії COVID-19”. В компанії мають намір реструктуризувати свій борг за допомогою канадського уряду і приватних інвестиційних компаній.

Генеральний директор Cirque du Soleil Entertainment Group Даніель Ламарр:

“Протягом останніх 36 років Cirque du Soleil був дуже успішною і прибутковою організацією. Однак з нульовими доходами після примусового закриття всіх наших шоу через COVID-19, керівництво повинно було діяти рішуче, щоб захистити майбутнє компанії”.

Cirque du Soleil (в перекладі «Цирк Сонця») — компанія-представник сучасного жанру циркового мистецтва. Заснована в 1984 році Гі Лаліберте (Guy Laliberté) та Даніелем Готьє (Daniel Gauthier), базується в Монреалі (Канада).
«Цирк Сонця» налічує понад 4000 осіб, що працюють в різних трупах, що дозволяє компанії давати вистави в декількох точках світу одночасно. Пропонує видовищні вистави, постановка яких здійснена на арені під тимчасовим шатром (шапіто), на постійній цирковій арені або на театральній сцені. Річний виторг цирку перевищує 810 млн доларів.
Про цирк Сонця кажуть, що він вдихнув нове життя в циркове мистецтво. Поряд із суперзірками популярної музики він розважав публіку під час 74-ої церемонії вручення премії «Оскар», 50-й ювілейній церемонії «Греммі» і матчу Супер Боул XLI. Його досягнення нагороджені провідними преміями циркового світу (запис одного з їхніх шоу — телепремій «Еммі»).
Нагадаємо, під час карантину “Цирк дю Солей” показав безкоштовну трансляцію найкращих вистав онлайн.

поширити новину: