Ви тут:
Спорт Суспільство 

Один з найвідоміших баскетбольних клубів світу пропонує фанатам орендувати власну арену

Литовський “Жальгіріс” запропонував уболівальникам оригінальну послугу на час карантинних обмежень.

Як розповіли у Федерації баскетболу України, з 8 червня будь-який любитель баскетболу може на годину орендувати 15-тисячну клубну арену. До послуг орендаторів головний майданчик, роздягальні та вся необхідна для гри інфраструктура.

На одне замовлення допускається не більше 29-ти осіб відвідувачів. У залежності від часу доби година оренди арени коштує 60, 100 та 120 євро.

Орендарі мають ознайомитися та дотримуватися спеціальних правил, дотримуватися противоепідемічних заходів та не відвідувати закордонних країн напередодні оренди.
Починаючи з 1983 року і аж до здобуття Литвою незалежності «Жальгіріс» виступає у Вищій лізі Чемпіонату СРСР. Всі ці сезони клуб завершує у верхній частині турнірної таблиці.

Сезон 1987 року став найуспішнішим в історії команди: «Жальгіріс» посідає 3-ю сходинку і отримує право на участь у Кубку УЄФА. Під прапором студентської збірної СРСР у 1987 році перемагає на Всесвітній Універсіаді.

1988 року «Жальгіріс» виходить з-під опіки однойменного спортивного товариства, засновується професійний футбольний клуб. Дебют у єврокубках не вдається: після домашньої перемоги 2:0, у Відні місцева «Аустрія» впевнено бере реванш – 2:5. Наступного сезону «Жальгіріс» у Кубку УЄФА спочатку проходить шведський «Гетеборг», але потім програє югославській «Црвені Звезді».
З 1990 до 2008 «Жальгіріс» безперервно грав у вищій литовській лізі.

1990 року Литва проголошує незалежність, і керівництво вільнюського клубу вирішило відмовитися від участі у Чемпіонаті СРСР. Тоді ФІФА за клопотанням Федерації футболу СРСР забороняє грати литовським клубам та збірній цієї країни в міжнародних турнірах. Це тривало до 1991 року, коли санкції було знято, а Литва стала членом ФІФА та УЄФА. Протягом дев’яностих років «Жальгіріс» є одним з лідерів литовського футболу, безпосередньо сперечається за чемпіонське звання, хоча у єврокубках переважно вибуває вже на початкових стадіях. З 1999 року виступи команди поступово погіршуються, у 2002 команда фінішує за межами першої трійки, а у 2005 взагалі в нижній частині турнірної таблиці – на 8-й сходинці.

поширити новину: