Ви тут:
Спорт Суспільство 

Одна з найсильніших баскетбольних команд України поновлює тренування

“Черкаські Мавпи” вийшли з карантину.

Як розповіли у Федерації баскетболу України, зважаючи на послаблення в Україні карантинних обмежень клуб отримав змогу розпочати літню підготовку. У тренувальному таборі, який розпочав роботу в спорткомплексі Манеж перебуває 16 гравців. Майже усі вони вихованці баскетбольної школи “Черкаських Мавп”.

Команда, яка розпочала підготовку доуже молода. Найстаршими з тих, що працюють під орудою Максима Міхельсона є два Микити, Воєвода та Руслов, яким лише 23 роки. Окрім цих двох захисників на зборі ще чотири гравці, які минулого сезону виступали за головну команду клубу, а це Іван Ткаченко, Дмитро Скапінцев, Олег Бондаренко та Ігор Сергеєв.
Команда дотримується усіх протиепідеміологічних вимог. Вимірювання температури на вході до залу та антисептики. Навіть розминку баскетболісти проводять у масках. У залі не більше 50 осіб.

Тренувальний табір триватиме місяць. Після його завершення у молодих гравців буде час дещо перепочити перед стартом передсезонної роботи, а вже з серпня підготовка до нового сезону має продовжитись.

Система Orphus