Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Очільники Полтавщини вітають з Міжнародним днем захисту дітей

Голова Полтавської обласної ради Олександр Біленький та голова Полтавської ОДА Олег Синєгубов привітали жителів області з Міжнародним днем захисту дітей.

Дорогі діти, шановні земляки!

У перший день літа – Міжнародний день захисту дітей – увага до наших маленьких співвітчизників традиційно посилена.

Діти – це наше обличчя і наше майбутнє. Тому варто перейматися дитячими турботами, дбати про фізичне здоров’я дітей, їхнє духовне збагачення та всебічний гармонійний розвиток.

Кожна дитина – це, насамперед, особистість, рівна і повноцінна людина, яка має право жити в мирі і любові, має право на повагу, розуміння і підтримку в сім’ї та суспільстві. Вона заслуговує на родинний затишок, цікаве дозвілля, якісну освіту, добре ставлення оточуючих.

Сьогодні на Сході України йде війна, яка несе насилля та смерть, викликає у наших дітей тривогу та страх, безжально руйнує дитинство. Є діти, які, нажаль, опинилися у складних життєвих умовах: сироти, діти, позбавлені батьківського піклування, діти з інвалідністю, діти з багатодітних та малозабезпечених сімей. Їм ми повинні постійно приділяти особливу увагу.

Шановні земляки! Бережімо наших дітей! Пам’ятаймо про власну відповідальність за тих, кому дали життя!

Юні жителі Полтавщини! Нехай на нашій рідній українській землі якнайшвидше запанує мир, хай ваше дитинство сповнюється радістю, кожного з вас обминають незгоди і негаразди!

Голова Полтавської обласної ради        Олександр Біленький

 

Любі діти! Шановні дорослі!

Сердечно вітаю вас із Міжнародним днем захисту дітей!

Дитинство – це неповторна пора, коли обрії здаються безкраїми, кольори веселки – особливо яскравими, морозиво – неймовірно смачним, а час, здається, плине надто повільно!

Звернені до нас усміхнені обличчя, палаючі захватом очі, довірливі обійми маленьких рученят – це те найдорожче, заради чого ми живемо, працюємо, творимо сильну європейську державу, боронимо її незалежність. 

Бажаю вам, дорогі діти, безхмарного дитинства, яскравих усмішок, миру та любові!

Шановні дорослі! Нехай здоровими та щасливими зростають ваші діти, радують своїми успіхами і досягненнями, а ми назавжди збережемо часточку дитинства у своєму серці!

Голова Полтавської обласної державної адміністрації     Олег Синєгубов

Система Orphus