Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Очільник поліції Полтавщини та директор Центру з надання БВПД обговорили ситуацію з дотримання прав затриманих

У Головному управлінні поліції Полтавщини 1 червня відбулася робоча зустріч начальника обласного Главку поліції Івана Вигівського з директором Регіонального центру з надання БВПД у Полтавській області Олександром Черчатим.

Про це повідомляє пресслужба ГУ НП в Полтавській області.

Головна мета зустрічі – налагодження тісної комунікації між відомствами з метою якісного надання громадянам правової допомоги. У ході спілкування керівники обласних відомств окреслили механізм взаємодії під час затримань правопорушників, погодили дедлайн щодо реалізації спільних заходів згідно з підписаним Меморандумом про співпрацю, в тому числі висвітлення результатів спільної роботи на відомчих сайтах та в мас-медійному просторі.

Начальник поліції Полтавської області висловив свою готовність до тісної взаємодії із керівництвом Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Полтавській області та акцентував увагу на важливості якості захисту прав і свобод людини.

“Поліція у взаємодії з усіма правоохоронними органами та громадськістю мають вживати вичерпних заходів, щоб захистити права і свободи кожного громадянина. Адже утвердження і забезпечення прав і свобод людини є головним конституційним обов’язком держави”, – наголосив Іван Вигівський, очільник обласної поліції.

Фото: ГУ НП в Полтавській області

Система Orphus