Ви тут:
Медицина Полтавщина Суспільство ТОП-новина 

Обласний кардіоцентр у Полтаві планують здати в експлуатацію вже в серпні цього року

Будівництво Полтавського обласного клінічного кардіоцентру майже завершено. На об’єкті “Великого будівництва” закінчили загальні будівельні роботи, нині налагоджують інженерні системи, обладнання й організовують благоустрій території.

На першому поверсі шестиповерхового центру буде поліклініка, приймальне відділення, кабінет КТ та кабінет профільних лікарів. На другому поверсі – діагностичне відділення. На третьому, четвертому і п’ятому поверхах – палати для пацієнтів. На останньому поверсі розташують операційну, лабораторію, блок реанімації та інтенсивної терапії.

“Новий корпус кардіоцентру – один із наймасштабніших і найважливіших об’єктів будівництва в області. Його зводять з нуля, і вже цього року ми завершимо цей проект. Для жителів Полтавщини стануть доступні складні операції на серці та високоточна діагностика супутніх хвороб”, – повідомив голова Полтавської ОДА Олег Синєгубов.

Як повідомив на своїй сторінці у Facebook перший заступник голови Полтавської ОДА Дмитро Лунін, корпус інтервенційної кардіології та реабілітації обласного кардіоцентру планують здати в експлуатацію вже в серпні цього року.

Корпус буде оснащений новітнім обладнанням, що дасть змогу знизити смертність від серцево-судинних і судинно-мозкових захворювань. А також:

1) забезпечити лікування хворих на 136 ліжках та працевлаштувати 193 медики;

2) знизити летальність від інфаркту міокарда в області до 12%;

3) знизити показник виходу на інвалідність серед осіб працездатного віку з хворобами системи кровообігу;

4) запровадити діагностику та лікування гострого коронарного синдрому за рахунок первинних втручань на ранніх стадіях хвороби;

5) підвищити доступність сучасних інтервенційних методів лікування фатальних порушень ритму серця серед мешканців Полтавщини;

6) скоротити час встановлення діагнозу і термінів стаціонарного перебування хворих.

Обласний кардіоцентр розпочали будувати 2016-го року. Загальний обсяг використаних коштів – більше 345 мільйонів гривень. Будівництво фінансувалося за гроші обласного та державного бюджетів, закупівля медобладнання відбувалася в межах спільного проєкту Міжнародного банку реконструкції та розвитку і МОЗ України.

поширити новину: