Ви тут:
PROвсе Суспільство 

O.Torvald зіграє вертикальний концерт за “заявками” шанувальників

Український гурт O.Torvald 18 липня зіграє вертикальний концерт “Все з початку” у готелі “Братислава”. Але цей концерт значно відрізнятиметься від усіх інших.

Шанувальникам пропонують придбати не квиток, а номер у готелі, де одночасно можуть перебувати до чотирьох людей. Тому концерт буде безпечний, з дотриманням всіх карантинних вимог і ризик відміни мінімальний.

Перелік пісень, які гратимуть музиканти, створюватимуть самі шанувальники. На офіційному сайті O.Torvald є спеціальна форма, через яку можна надсилати пісні, які хочете почути. Гурт відбере найпопулярніші запити та складе з них концерту програму.

“Тільки уявіть: ви з найближчими друзями в номері готелю, у який ви в будь-який момент можете замовити їжу та напої. Виходите на балкон – а там сцену розриває рок-гурт, який грає ваші улюблені пісні. До того ж, хто сказав, що в один момент до тебе у номер не увірветься Женя Галич? Від цього ніхто не застрахований”, – йдеться на сайті купівлі квитків Karabas.com.

Також організатори наголошують, що такий концерт можна переглядати у будь-якому зручному одязі, навіть у банному халаті чи піжамі.

Вартість квитків – від 750 до 1750 грн.

поширити новину: