Ви тут:
Полтавщина Прес-релізи Суспільство 

Новосанжарській районній лікарні подарували апарат ШВЛ

З початку поширення коронавірусу підприємства агропромхолдингу «Астарта-Київ» допомагають засобами індивідуального захисту медзакладам на території своєї діяльності.

15 районних лікарень Полтавщини отримали сучасні апарати ШВЛ. Серед них — і медична установа в Нових Санжарах, повідомляють у ГО “Полтавщина Аграрна”.

Щороку агропромхолдинг «Астарта-Київ» виділяє кошти для реалізації соціально-важливих проєктів у громадах. Нині компанія особливої уваги надає підтримці лікарень. Медиків забезпечують необхідним для допомоги пайовикам і всім місцевим жителям.

— Забезпечення медичних закладів — ініціатива агропромхолдингу «Астарта-Київ». В цей непростий час ми розуміємо, що найголовніше — захистити наших лікарів, — підкреслює заступник гендиректора агрофірми «Добробут» Анатолій Таранушич.

На території Новосанжарського району працює агрофірма «Добробут». З березня вона надає допомогу місцевій районній лікарні. 

— Як тільки почалася пандемія, агрофірма «Добробут» привезла нам допомогу: засоби індивідуального захисту, дезінфікатори, антисептики. Придбали для лікарні дефібрилятор, пірометри й експрес-тести для діагностики COVID-19. Постійно телефонують і цікавляться що ще потрібно, — розповідає головний лікар КНП «Новосанжарська центральна районна лікарня» Ольга Гиря.

Керівники місцевих районних ради та адміністрації вдячні компанії за ініціативу та допомогу.

Вонивідзначають, що така співпраця — приклад для всього бізнесу, що працює в Новосанжарському районі.

— Найбільшу підтримку отримуємо від агропромхолдингу «Астарта-Київ». У нас налагоджені плідні відносини. Агрофірма завжди відкликається на звернення. Дякуємо їм від усіх жителів району, — зазначає голова Новосанжарської районної державної адміністрації Владислав Васюта.

Районна лікарня отримала дороговартісний апарат ШВЛ. Це сучасне мобільне  обладнання допоможе при лікуванні не лише хворих на COVID-19, а післяопераційних і тяжких пацієнтів. 

— Апарат штучної вентиляції легенів Blizar забезпечує респіраторну підтримку хворих і насичення організму киснем. Він сам дозує потік кисню, регулює його. Ми дуже задоволені та вдячні «Агрофірмі «Добробут», — ділиться головний лікар КНП «Новосанжарська центральна районна лікарня» Ольга Гиря.

З початку пандемії агропромхолдинг «Астарта-Київ» виділив понад 25 млн грн на боротьбу з коронавірусом. Компанія продовжує і далі дбати про добробут усіх мешканців території своєї діяльності.

поширити новину: