Ви тут:
Комуналка Полтавщина Споживач Суспільство 

НКРЕКП затвердила нові тарифи для споживачів “Полтаватеплоенерго”

Постановою Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП), №1089 від 10 червня 2020 року для ПОКВПТГ “Полтаватеплоенерго” затверджені тарифи на послугу з постачання гарячої води на такому рівні (з ПДВ).

Про це повідомляє пресслужбі “Полтаватеплоенерго”.

1) для потреб населення74,59 грн за 1 куб.м;

2) для потреб бюджетних установ71,00 грн за 1 куб.м;

3) для потреб інших споживачів (крім населення)71,10 грн за 1 куб.м.

Текст постанови наведено на офіційному сайті підприємства te.pl.ua.

Проте “Полтаватеплоенерго” отримає змогу застосовувати зазначені тарифи за надані послуги тільки після виконання низки законодавчо встановлених процедур, із дотриманням термінів, відведених для реалізації кожної з них.

Нагадаємо, 1 травня 2019 року введено в дію Закон України «Про житлово-комунальні послуги» №2189-VIII від 9 листопада 2017 року.

Відповідно до п. 4 розділу VI цього закону — і про це вже повідомлялося споживачам послуг підприємства на зворотах щомісячних рахунків за січень і лютий поточного року — співвласники кожного багатоквартирного будинку до 1 травня 2020 року мали обрати модель організації договірних відносин з підприємством-надавачем комунальних послуг (індивідуальний або колективний договір).

Згідно з п. 5 розділу VI закону, рішення про обрання моделі колективного договору співвласники багатоквартирного житлового будинку приймають на загальних зборах.

Якщо таке рішення не буде прийняте, між підприємством-надавачем комунальної послуги та співвласником після 1 травня цього року мав бути укладений індивідуальний договір відповідно до типового договору, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України.

31 березня поточного року Верховна Рада ухвалила Закон України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів, спрямованих на забезпечення додаткових соціальних та економічних гарантій у зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби (COVID-2019)», відповідно до положень якого було внесено зміни до Закону України “Про житлово-комунальні послуги»”

Зокрема, було відтерміновано строком до п’яти місяців з дня завершення карантинних заходів вибір споживачами моделі договірних відносин.

поширити новину: