Ви тут:
Спорт Суспільство 

НХЛ оголосила формат серій і порядок посіву команд в Кубку Стенлі-2020

Серії пройдуть до чотирьох перемог, а після кожного раунду команди будуть посіяні заново.

Офіційний сайт НХЛ повідомляє, що Ліга офіційно визначилася з форматом проведення серій плей-оф та порядком посіву команд. Таким чином, всі серії в плей-оф Кубка Стенлі-2020 проведено до чотирьох перемог, а після кожного раунду команди будуть посіяні заново,

Турнір розпочнеться з кваліфікаційного раунду за участю 16 команд (серії пройдуть до трьох перемог) і групового раунду для визначення посіву в плей-оф серед чотирьох кращих команд кожної конференції.

У кожній серії після кваліфікаційного раунду команда з найвищим посівом зустрінеться з командою з найнижчим посівом, друга команда зустрінеться з передостанній і так далі.

У разі рівності очок на груповому етапі в розрахунок буде прийматися відсоток набраних очок в регулярному сезоні. Наступні номери посіву цих команд залишаться незмінними до кінця плей-офф.

У кваліфікаційному раунді команда з найкращим посівом буде вважатися господарем в матчах 1, 2 і 5. Команда з гіршим посівом буде вважатися господарем в матчах 3 і 4. У першому і другому раундах, а також в фіналах конференцій команда з найкращим посівом буде вважатися господарем в матчах 1, 2, 5 і 7. Команда з гіршим посівом буде вважатися господарем в матчах 3, 4 і 6.

У фіналі Кубка Стенлі команда з найкращим відсотком набраних очок в регулярному сезоні буде вважатися господарем в матчах 1, 2, 5 і 7. Команда з меншим відсотком набраних очок в регулярному сезоні буде вважатися господарем в матчах 3, 4 і 6.

НХЛ у сезоні 2019—2020 — 103-й регулярний чемпіонат НХЛ (102-й ігровий). Стартував 2 жовтня 2019. Закінчиться регулярна першість 4 квітня 2020, опісля якої почнуться матчі плей-оф на Кубок Стенлі.

12 березня 2020 року прийнято рішення про призупинення матчів на невизначений термін через пандемію коронавірусної хвороби.

Система Orphus