Ви тут:
Суспільство 

Незабаром SpaceX Ілона Маска зможе відправляти астронавтів до МКС, використовуючи вже літаючі капсули Crew Dragon

В майбутньому SpaceX Ілона Маска зможе використовувати вже літали кораблі Crew Dragon і першу частину Falcon 9 для повторних польотів астронавтів.

Як повідомляє ITC.ua, на відповідну важливу зміну в умовах контракту SpaceX і NASA на доставку астронавтів до МКС звернув увагу відомий космічний ентузіаст і автор проекту Next Spaceflight Майкл Бейлор в своєму твіттері.

Щоб NASA видала SpaceX ліцензію на повторні запуски вже використованих кораблів та ракет з людьми, поточна місія Demo-2, в рамках якої SpaceX 30 травня вперше відправила астронавтів на МКС (NASA поки так і не визначилася, скільки астронавти пробудуть на станції), і наступна місія Crew-1, планована на початок осені 2020 року, має пройшли без проблем.

Space Exploration Technologies Corporation (SpaceX) — американське приватне підприємство, яке працює в галузі будівництва космічного транспорту, виробник ракет-носіїв сімейства Falcon та космічних кораблів Dragon. Штаб квартира розташована у Готорні, Каліфорнія. Компанія створена інженером і винахідником Ілоном Маском.

поширити новину: