Ви тут:
Суспільство 

Названа дата ухвалення остаточного рішення щодо проведення Олімпійських ігор-2020

Усе залежить від ситуації з розповсюдженням коронавірусу.

Як повідомляє ТСН, віцепрезидент оргкомітету Токіо-2020 Тосіакі Ендо заявив, що остаточне рішення про проведення літніх Олімпійських ігор в Токіо буде ухвалено навесні наступного року.

Воно буде залежати від епідеміологічної ситуації з поширенням коронавірусу, який змусив перенести Ігри на літо 2021 року.

“Нашою головною метою буде визначитися зі складами команд до березня майбутнього року. Оргкомітет повинен буде ухвалити певне рішення до цього часу. До сих пір існує багато незрозумілих моментів і незрозуміло, якою буде ситуація з коронавірусом наступного літа. Поки ще занадто рано стверджувати, проведемо ми Олімпійські ігри чи ні”, – наводить слова японського функціонера агентство новин Kyodo.
Літні Олімпійські ігри 2020 (англ. 2020 Summer Olympics, фр. Jeux Olympiques d’été de 2020, офіційна назва Ігри XXXII Олімпіади) — тридцять другі літні Олімпійські ігри, які пройдуть у Токіо (Японія). Місце проведення Ігор було визначено на 125-й сесії МОКу у Буенос-Айресі 7 вересня 2013 р.
У лютому, під час спалаху коронавірусу ВООЗ заявляла, що немає причин для перенесення термінів олімпаіди. Натомість, на початку березня організаційний комітет уже розглядав можливість проведення олімпіади без глядачів, натомість залишивши лише телевізійну трансляцію змагань.
24 березня 2020 року Міжнародний Олімпійський Комітет (МОК), після наради Прем’єра Японії Сіндзо Абе та голови МОК Томаса Баха, ухвалив рішення про перенесення Олімпійських ігор-2020 на 2021 рік через пандемію коронавірусу.

Система Orphus