Ви тут:
Суспільство 

Народні прикмети на 25 червня: День Петра Афонського, якою буде людина народжена в цей день

25 червня практично завжди присутня роса вранці, і вважається, що саме з цього моменту ніч іде на прибуток, а день, навпаки, скорочується. Тому, свято часто називають Сонцеворотом. Є у цей день і свої прикмети.

Інформує Ukr.Media.

У православній церкві 25 червня відзначається день Онуфрія Великого, який також відомий як Петро Афонський, який жив у IV столітті. Понад 53 роки Петро провів на священній горі Афон, після чого прийняв постриг і помер в молитві. В Ефіопській церкві поминають Клавдію Прокулу разом з її чоловіком Понтієм Пілатом.

25 червня можливі останні заморозки. Починається цвітіння сосни, брусниці, а в городах можна спостерігати цвітіння картоплі. Водночас до 25 червня з’являються стріли у щавлю, і їх потрібно обов’язково виламувати, залишаючи тільки частини, необхідні для насіння. Це був початок сінокосу, і селяни вирушали в поле.

Можна було купатися у водоймах і не боятись злих духів (водяних, русалок).

Народні прикмети на 25 червня:

Багато роси – прикмета того, що буде хороший урожай

Якщо людина народилася 25 червня, то їй протегує яблуня – дерево дуже щире і сердечне, яке також може змушувати людей бути підсвідомими. Таким чином, людина може довго шукати сенс свого існування. Взагалі ж, такі люди дуже практичні, обов’язкові, точні. У них присутня достатня кількість чарівності, але, в той самий час, людина, народжена 25 червня, є замкнутою і не завжди здатною проявити свої здібності. Є болючою і живе тільки сьогоднішнім днем, не замислюючись про своє майбутнє. Відрізняється допитливістю, вітає різноманітність в житті. Завжди намагаються у всьому самоствердитися, знаходять задоволення в шлюбі і зберігають вірність своїм другим половинкам.

поширити новину: