Ви тут:
Кримінал Суспільство Україна 

Нападнику на активіста Сергія Стерненка скасували підозру

Печерський районний суд Києва скасував підозру Івану Кузнецову, який був одним із нападників на екслідера одеського осередку “Правого сектора” Сергія Стерненка й загинув під час нападу.

Про це Стерненко повідомив у Facebook, інформує “5 канал“.

“Вчора суддя Печерського районного суду Підпалий на прохання адвоката Портнова і за сприяння Авакова скасував підозру Івану Кузнецову, який за $1000 напав на мене біля мого дому”, – зазначив він.

За словами Андрія Портнова, це судове рішення “руйнує версію слідства, що вбивця захищався від нападу й створює прямі підстави для зміни кваліфікації підозри фігуранту”. Він також додав, що його команда буде домагатися перекваліфікації справи “на умисне вбивство з особливою жорстокістю, що передбачає довічне позбавлення волі”.

Стерненко також повідомив, що 23 червня суддя Шевченківського районного суду Віталій Циктіч не дав дозволу на затримання спільника Кузнецова Олександра Ісайкула, який 17 березня 2019 року втік з України.

“Нагадаємо, Шевченківський райсуд змінив Сергію Стерненку місце відбування домашнього арешту. Напередодні активісту обрали запобіжний захід. Утім, як він одразу зазначив, виконувати його він не зможе, позаяк в ухвалі суду прописана адреса одеського військкомату”, – йдеться у повідомленні.

Фото: Радіо Свобода

Система Orphus