Ви тут:
Полтавщина Суспільство ТОП-новина 

Нагородили лауреатів Премії Полтавської обласної ради імені Олексія Бутовського

19 червня біля стадіону «Ворскла» в рамках щорічного святкування Дня заснування Міжнародного олімпійського комітету відбулось нагородження лауреатів Премії Полтавської обласної ради імені О. Д. Бутовського, яка присуджується за вагомі досягнення в розвитку фізичної культури, спорту та Олімпійського руху.

Дипломи лауреатам Премії вручив депутат обласної ради, голова громадської організації Полтавського обласного відділення Національного олімпійського комітету України Олександр Удовіченко, повідомляють в облраді.

Відзнаки лауреатів Премії Полтавської обласної ради імені О. Д. Бутовського були вручені:

– у номінації «Організація фізкультурно-спортивного та олімпійського руху» – Микола Мацапура, Президент ВК «Гірник», тренер-викладач з веслування на байдарках і каное ДЮСШ №3 м. Горішні Плавні;

– у номінації «Популяризація фізкультурно-спортивного та олімпійського руху – Віталій Павлов, начальник відділу туризму та культурної спадщини Управління культури Департаменту культури, молоді та спорту Полтавської міської ради.

Нагадаємо, що полтавські спортсмени отримали право взяти участь в Олімпійських іграх з веслування на байдарках і каное, які відбудуться в Токіо.

Система Orphus