Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

На щастя, на сесії політичних звернень було набагато менше, ніж питань соціально-економічного розвитку області, – Олександр Біленький

Після пленарного засідання тридцять третьої сесії Полтавської обласної ради сьомого скликання голова обласної ради Олександр Біленький прокоментував її результати, зазначають у Полтавській облраді.

«Тривалий час, через карантин, пленарні засідання не проводились. Тому накопичилось чимало важливих питань, які потрібно було вирішити. На цій сесії ми розглянули 49 питань: внесли зміни до обласного бюджету на 2020 рік – перерозподілили кошти, які були зекономлені під час карантинних заходів, розподілили субвенцію з державного бюджету, внесли зміни до низки обласних програм, ухвалили рішення з майнових питань, прийняли звернення до Президента України, Верховної Ради України та Кабінету Міністрів України з важливих питань, які турбують громади та можуть бути вирішені центральними органами влади.

Ми виділили кошти на обласний кардіодиспансер, щоб, умовно кажучи, перерізати стрічку, і він запрацював. Також передбачені кошти на будівництво та реконструкцію об’єктів обласної комунальної власності, придбання медичного обладнання.

Депутати не підтримали декілька проєктів рішень, зокрема щодо внесення змін до Комплексної програми розвитку малого і середнього підприємництва у Полтавській області на 2017 – 2020 роки. На мою думку, цей проєкт рішення облдержадміністрації необхідно доопрацювати з врахуванням зауважень, висловлених депутатами. Також це стосується питання реорганізації обласних комунальних видавництв.

На щастя, на сесії політичних звернень було набагато менше, ніж питань соціально-економічного розвитку області.

Важливо, що на сесію прибуло 75 депутатів. Це свідчить про їх відповідальне ставлення до виконання депутатських повноважень», – сказав Олександр Біленький.

поширити новину: