Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

На Полтавщині за соцдопомогою на дітей звернулись майже 3 тисячі підприємців

Протягом травня за призначенням допомоги звернулись 2974 фізичні особи-підприємці. Допомогу на період карантину призначили 2692 сім’ям.

Про це повідомили у Полтавській ОДА.

1 червня Кабінетом Міністрів України прийнято постанову №432, якою розширено коло осіб, які мають право на призначення допомоги на дітей. Зокрема, це стосується фізичних осіб-підприємців, які зареєструвалися у січні-березні 2020 році, або отримують пенсію за віком, або є особами з інвалідністю, або досягли віку, встановленого статтею 26 Закону України “Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування”, та отримують відповідно до закону пенсію або соціальну допомогу та звільнені від сплати за себе єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування.

Допомога на дітей фізичним особам-підприємцям зазначених категорій у разі їх звернення за призначенням допомоги у травні-червні призначається та виплачується, починаючи з травня.

При цьому зазначеними категоріями фізичних осіб-підприємців не подається довідка з Пенсійного фонду України про сплату єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування (індивідуальні відомості про застраховану особу за формою ОК-7).

У зв’язку з прийнятими змінами форма заяви на призначення допомоги на дітей фізичним особам-підприємцям викладена в новій редакції (додається).

Подати заяву на призначення допомоги можливо  4 способами, а саме:

  1. через сайт Мінсоцполітики в розділі Е-сервіси https://dopomoga2fop.ioc.gov.ua/ або через Єдиний портал державних послуг «Дія»;

  2. через Центри надання адміністративних послуг, об’єднані територіальні громади, сільські (селищні) ради;

  3. залишити в дистанційних скриньках управлінь соціального захисту населення;

  4. направити поштою.

Фото tsn

Система Orphus