Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

На Полтавщині вже відновили роботу 149 дитсадків

З 25 травня на Полтавщині проводили комісійні обстеження закладів дошкільної освіти. Станом на 5 червня вже відновили  роботу 149  дитячих закладів дошкільної освіти. До початку  карантину  на Полтавщині  функціонувало  618  садочків.

Про це повідомили у ГУ Держпродспоживслужби у Полтавській області.

Для забезпечення виконання вимог Постанови Головного державного санітарного лікаря України від 21 травня 2020 року № 25 «Про затвердження Тимчасових рекомендацій щодо організації протиепідемічних заходів у закладах дошкільної освіти на період карантину у зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби (CОVID – 19)» та діючих заходів, запроваджених актами законодавства в процесі реалізації карантину, визначених постановою КМУ від 11 березня 2020 року № 211 «Про запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої SARS-CoV-2», фахівці Головного управління Держпродспоживслужби в Полтавській області долучились до роботи утворених комісій/ робочих груп з визначення готовності закладів до виконання протиепідемічних заходів, а також їх дотримання під час функціонування.

За результатами комісійних обстежень суттєвих порушень щодо дотримання протиепідемічних заходів не встановили. Керівникам закладів надали рекомендації щодо правил приготування та використання дезінфікуючих засобів, придбання дезінфікуючих засобів, які зареєстровані у Державному реєстрі та дозволені для використання у дошкільних дитячих закладах.

Деякі дитячі заклади дошкільної освіти , які працюють в області,  за  згодою батьків  не будуть функціонувати у літній період взагалі.

Фото Держпродспоживслужби 

Система Orphus