Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

На Полтавщині створюють інтерактивну мапу з “оцифрованими” пам’ятками археології та історії

Центр охорони та досліджень пам’яток археології Полтавської облради працює над проектом #Віртуальні_мандрівки_Полтавщиною.

Основна ідея проекту – створення інтерактивної мапи Полтавської області з “оцифрованими” пам’ятками археології та історії, які можна ретельно “роздивитися” як з наукової, так і з туристичної точки зору.

“Цього року ми запланували додати на неї понад 200 основних пам’яток і об’єктів історико-археологічної спадщини. Кожен з них матиме авторську історично-публіцистичну довідку і наукове досьє в електронному кабінеті (світлини пам’ятки, знахідок, наукові статті, книги по темі, пам’яткоохоронну документацію). Мапа дасть можливість віртуальних подорожей на мапі. Це означає, що ми “перелітаємо” з однієї точки на другу, підіймаючись і дивлячись на мапу з об’єктами з висоти пташиного (чи супутниково-пташиного) польоту”, – йдеться у повідомленні.

Автори розробили 5 авторських туристичних маршрутів пам’ятками історико-археологічної спадщини, які будуть містити загалом 30 найбільш цікавих місць Полтавщини вже з повним комплектом візуальних матеріалів для віртуальних і реальних туристів.

Читайте також: Презентували туристичний маршрут “Посульський рубіж Древньої Русі” на Полтавщині

поширити новину: