Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

На Полтавщині провели навчання тероборони

Протягом трьох днів на базі Полтавського обласного військового комісаріату проходили тренування посадовців, які організовують територіальну оборону області.

Про це повідомляє пресслужба Полтавського ОВК.

Крім представників військових комісаріатів і підрозділів територіальної оборони до навчань залучені представники Національної поліції, Служби безпеки України, органів державної влади, Національної гвардії України та інших структур.

Тренування проводилися для придбання практичних навичок службовими особами у виконанні своїх функціональних обов’язків та злагодження структурних підрозділів і органів військового управління в цілому.

“За результатами заходу керівний склад штабу та підрозділів територіальної оборони отримали цінний досвід злагодження для забезпечення їх ефективної та якісної роботи під час планування, відпрацювання питань взаємодії, управління, всебічного забезпечення” – зазначив керівник тренувань військовий комісар Полтавського ОВК Дмитро Губський.

 

“Варто зазначити, що подібні тренування проводяться постійно і дозволяють їх учасникам ефективно відпрацьовувати питання забезпечення територіальної оборони Полтавщини”, – йдеться у повідомленні.

Фото: Полтавській ОВК

поширити новину: