Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

На Полтавщині працює одне з найбільших м’ясопереробних підприємств України

ТОВ “Глобинський м’ясокомбінат” є одним з найбільших підприємств України. За добу на заводі виготовляють в середньому 150 тонн продукції. А їх вироби можна знайти майже у кожному населеному пункті.

18 червня голова Полтавської ОДА Олег Синєгубов відвідав м’ясокомбінат. Йому показали всі етапи виробництва — від забою худоби до упакування вже готових ковбас, сардельок, напівфабрикатів та сирів.

“За добу виготовляємо до 100 тонн ковбасних виробів, і 40-45 тонн напівфабрикатів. На експорт готова продукція не йде, а лише субпродукти. Своїми виробами ми покриваємо 100% України. У мене таке враження, що в кожному селі є наша продукція, не кажучи про міста. На заводі працює 2350 осіб. Всього у групі компанії “Глобино” працює 3300 людей. На підприємстві середня заробітна плата складає 12 800 грн”, – розповів генеральний директор групи компаній “Глобино” Олександр Кузьмінський.

Під час боротьби з COVID-19 підприємство брало активну участь у закупівлі медичного обладнання та засобів індивідуального захисту.

“Це одне з найбільших м’ясопереробних підприємств України. Під час карантину воно працювало. Тут не було зафіксовано жодного випадку COVID-19. Всі податки були сплачені. Підприємство брало активну участь у закупівлі медичного обладнання, засобів індивідуального захисту, апаратів ШВЛ”, – зазначив голова Полтавської ОДА Олег Синєгубов.

Система Orphus