Ви тут:
Освіта Полтавщина Суспільство 

На Полтавщині повністю готові до безпечного проведення ЗНО-2020, – директор Харківського центру

Директор Харківського центру оцінювання якості освіти Олександр Сидоренко повідомив, що на Сумщині, Полтавщині і Харківщині повністю готові до безпечного проведення ЗНО-2020.

Нагадаємо, зовнішнє незалежне оцінювання цього року буде проходити в особливих умовах – учасники повинні бути в масках, на вході у пункт тестування здійснюватимуть температурних скринінг, а в аудиторіях абітурієнти знаходитимуться на дистанції не менше у 1,2 метри.

“Ми залучили більше восьми з половиною тисяч педагогів та біля пів тисячі лікарів для забезпечення супроводу процесу зовнішнього оцінювання. І кожен з них з усвідомленням своєї відповідальності за ваше майбутнє зустрічатиме вас на порозі. Уважно ознайомтеся з вимогами щодо дотримання санітарно-епідеміологічної безпеки та такими ж жорсткими вимогами процедури проходження ЗНО. Порушення і першого, і другого матиме для вас украй небажані та неприємні наслідки”, – повідомив Олександр Сидоренко.

Читайте також: ЗНО з карантинними обмеженнями: у Полтаві показали, як проводитимуть тестування

Президент України Володимир Зеленський вніс до Верховної Ради законопроект про звільнення випускників шкіл від складання державної підсумкової атестації у формі зовнішнього незалежного оцінювання. Цим документом основна сесія ЗНО не скасовується. Верховна Рада підтримала скасування обов’язкової ДПА для випускників шкіл.

Олександр Сидоренко також звернувся до випускників шкіл, яким скасували ДПА у формі ЗНО.

“Не поспішайте цим правом скористатися – приходьте на пункти ЗНО перевірити по-справжньому свої знання та отримати новий досвід! Адже у нас оцінка за ДПА завжди позитивна”

 

 

 

 

ФОТО: ZIK

поширити новину: