Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

На Полтавщині планують відновити роботу дитячих таборів: наразі триває перевірки

У зв’язку із карантинними обмеженнями, на Полтавщині зараз не затвердили мережу закладів оздоровлення та відпочинку, які працюватимуть протягом оздоровчого періоду 2020 року.

Попередньо, планують роботу позаміських закладів оздоровлення та відпочинку, повідомляють у ГУ Держпродспоживслужби у Полтавській області.

Остаточний перелік закладів, які працюватимуть  в умовах карантину, буде визначений, якщо Уряд дозволить  їх роботу, а Головний державний  санітарний  лікар  України затвердить  Тимчасові  рекомендації  щодо організації протиепідемічних заходів у закладах, що надають послуги з оздоровлення та відпочинку  дітей на період карантину у зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19).

Нагадаємо, голова Полтавської ОДА Олег Синєгубов розповідав, що за позитивної ситуації з COVID-19 на Полтавщині дитячі табори працюватимуть, але в жорстких карантинних умовах.

Наразі у закладах оздоровлення та відпочинку закінчуються підготовчі роботи з  виконання планів – завдань щодо поліпшення матеріально-технічної бази позаміських закладів оздоровлення та відпочинку.

Головний державний санітарний лікар України Віктор Ляшко зазначав, що дитячі оздоровчі заклади цього літа відкривати не варто.

Для забезпечення своєчасної підготовки позаміських дитячих закладів оздоровлення та відпочинку області до оздоровчої кампанії 2020 року, на Полтавщині проводять комплексні перевірки технічного та санітарного стану територій, будівель, споруд та обладнання позаміських дитячих закладів оздоровлення та відпочинку Полтавської області.

Перевірки  вже проводяться з 9 червня. І триватимуть до 16 червня. Якщо Кабінет  Міністрів України  дасть дозвіл на  функціонування закладів оздоровлення та відпочинку протягом оздоровчого періоду 2020 року, а Головний  державний санітарний лікар України  затвердить Тимчасові  рекомендації  щодо організації протиепідемічних заходів у  закладах оздоровлення та відпочинку  дітей на період карантину у зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19),  спеціалісти територіальних підрозділів Головного управління Держпродспоживслужби в Полтавській області  проведуть додаткові організаційні, санітарно-освітні заходи.

поширити новину: