Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

На Полтавщині перевірили 453 об’єкти: на кожному четвертому є порушення карантинних обмежень

На Полтавщині перевірили 453 суб’єкти господарювання мобільні групи за участю фахівців Держпродспоживслужби. Майже на кожному четвертому з них виявили порушення карантинних заходів.

Про це повідомили у ГУ Держпродспоживслужби у Полтавській області.

На виконання доручень Уряду Головне управління Держпроспоживслужби в Полтавській області спільно із органами влади та місцевого самоврядування, поліції посили контроль за виконанням протиепідемічних заходів закладами дошкільної освіти, закладами торгівлі продовольчими і непродовольчими товарами, громадського харчування, агропродовольчими ринками, перукарнями.

Перевірки тривають щоденно, у тому числі і у вихідні дні. Всього в області  протягом вихідних мобільними групами обстежено 453 об’єктів. Майже на кожному четвертому з них виявлили порушення карантинних заходів.

Читайте також: У Диканьці перевірили ринок: порушення маскового режиму та недотримання соціальної дистанції

Найчастіше фіксувались порушення щодо проведення режиму прибирання та дезінфекції, відсутність індивідуальних засобів захисту у працівників закладів та відвідувачів, недотримання дистанції.

Суб’єктам господарювання роз’яснили правила карантинних заходів щодо забезпечення працівників засобами індивідуального захисту, проведення температурного скринінгу працівників, графіків проведення вологого прибирання та дезінфекції, дотримання соціальної дистанції між відвідувачами із встановленням спеціальних позначок.

Протягом вихідних днів мобільні групи надали понад 200 пропозицій щодо усунення виявлених порушень, більшість яких була своєчасно виконана. 

Наразі робота мобільних груп триває.

Фото: Держпродспоживслужба

поширити новину: