Ви тут:
Полтавщина Прес-релізи Суспільство 

На Полтавщині формують обласний осередок “Слуги народу”

На Полтавщині продовжують формувати осередок партії “Слуга народу”. Процес реєстрації Полтавської обласної організації вже завершили, далі формуватимуть районні партійні структури у Полтавському, Миргородському, Лубенському та Кременчуцькому районах.

Про це повідомила голова Полтавської обласної організації “Слуги народу” Ольга Савченко.

“У червні створений обласний осередок. Зараз ми входимо в процес активного партійного будівництва. Після сформованих партійних структур будемо приймати кандидатів у члени партії. Партійні штаби у районах будуть працювати протягом усього виборчого процесу. Зміни вже відбулись на центральному рівні. На черзі — мери, ради всіх рівнів, об’єднані громади. Ми шукаємо лідерів, які мають власні стратегії і концепції вирішення регіональних проблем”

Невдовзі на Полтавщині “Слуга народу” презентує обласний штаб і сайт, де кожен зможе запропонувати кандидатуру на представництва у місцевій владі.

Керівник Полтавського обласного штабу партії Юрій Бражник наголосив, що цього року вперше в Україні вибори будуть відбуватись в умовах карантину.

“У нас надзвичайно важливе завдання — пройти виборчий процес й агітацію в умовах карантину. Це вперше в історії, коли виборчі перегони відбуватимуться з урахуванням карантинної ситуації й обмеженням системи класичної агітації”

Щодо виборів міських голів, то в обласному осередку зазначають, що кандидатури наразі ще остаточно не затверджені. Тривають обговорення. За словами Ольги Савченко, думка президента України Володимира Зеленського щодо мерів Полтави і Кременчука буде важливою, якщо не вирішальною.

“Є 4 кандидатури, але підходимо до цього дуже ретельно, бо, володіння професійними якостями, людина повинна протистояти тій брудній кампанії, яка проводитиметься. Але я впевнена, що у мери Полтави буде висунута сильна кандидатура. За два-три тижні маємо визначитись з кандидатурою. Для цього маємо чіткі критерії: професійні якості та досягнення людини, відгуки та думка громади про людину, її авторитет та програма. Мені дуже хотілося б, щоб кандидатів у мери Полтави та Кременчука побачив і Володимир Зеленський. І якщо буде в нього час, поспілкувався б з ними і затвердив їх. Бо саме з ним асоціюватимуть цих людей”, – підсумувала Ольга Савченко.

Система Orphus