Ви тут:
Полтавщина Прес-релізи Суспільство 

На Полтавщині державні виконавці стягнули 4,6 млн грн боргів по зарплаті

З початку 2020 року фахівці юстиції Полтавщини у примусовому порядку стягнули з підприємств області близько 4,6 мільйонів гривень заборгованості по заробітній платі.

«Кожна зароблена громадянами гривня, повинна бути виплачена. Тому питання ліквідації боргів по зарплаті є надважливим для органів державної виконавчої служби та завжди знаходиться на особливому контролі. Щоденною роботою державні виконавці відновлюють права українців на своєчасну винагороду за працю, демонструючи вражаючі результати. Так, за 5 місяців фахівці юстиції стягнули з підприємств-боржників 4,6 мільйона гривень на користь працівників по 49 виконавчим провадженням», – розповіла Ірина Свистун, начальник Північно-Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Суми).

Очільниця також додала, що з зазначеної суми стягнутих коштів левова частка належить працівникам ПрАТ «Пласт» – на користь робітників підприємства державні виконавці з початку року стягнули понад 3,6 мільйона гривень. Крім того, у трійку лідерів по сплаті заборгованості у примусовому порядку цьогоріч увійшли ДП «Полтавський комбінат хлібопродуктів» (погашено 238 тисяч гривень) та Полтавський кооперативний коледж Полтавської облспоживспілки (погашено 122 тисячі гривень).

поширити новину: