Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

На Полтавщині через масове отруєння робітників закрили їдальню заводу

Контролюючі служби міста розслідують випадок токсикоінфікування працівників ПрАТ «Колісний завод» і ПрАТ «Обод». Зараз призупинили роботу їдальні.

Про це повідомили у Кременчуцькій міській раді.

На засіданні тимчасової надзвичайної протиепідемічної комісії при виконавчому комітеті Кременчуцької міської ради розглянули питання щодо виникнення гострої кишкової інфекції серед 11 працівників ПрАТ «Колісний завод» і ПрАТ «Обод», які 16 червня харчувалися в їдальні колісного заводу. Через зараження кишковою паличкою ці громадяни були госпіталізовані до інфекційного відділення лікарні «Кременчуцька», 2 з них були у важкому стані.

Нагадаємо, до кременчуцької лікарні госпіталізували з харчовим отруєнням 7 працівників підприємства

Як зазначив керівник управління охорони здоров’я Кременчука Максим Середа, всі хворі пов’язують свій стан із тим, що вживали їжу в їдальні ПрАТ «Колісний завод». Наразі біоматеріали пацієнтів направлені на дослідження до лабораторних центрів Кременчука. Результати по ним мають надійти упродовж 48 – 72 годин. Головний медик міста зазначив, що з особами, які входять до контактного кола хворих на токсикоінфекцію, працюють лікарі сімейної медичної ланки. Щодо самих пацієнтів, то стан їх стабілізувався, вони перебувають під контролем медиків.

У їдальні ПрАТ «Колісний завод» тимчасово призупинено виготовлення їжі та вилучені з обігу продукти харчування, з яких готувалися страви. Окрім того, виконано дезінфекцію приміщення харчоблоку, а у його працівників взяті біоматеріали на кишкову паличку.

Рішенням надзвичайної протиепідемічної комісії введене обмеження на роботу їдальні протягом 10-ти днів, починаючи з 17 червня. Контролюючі служби міста продовжують розслідування випадку з виникненням токсикоінфекції у працівників ПрАТ «Колісний завод» і ПрАТ «Обод».

Фото: vse.rv.ua

Система Orphus