Ви тут:
Освіта Полтавщина Суспільство 

На Полтавщині 46 шкіл з 280 не мають сайтів, – дослідження

Управління Державної служби якості освіти у Полтавській області проаналізувало 280 сайтів закладів загальної середньої освіти, що становить 46,7% усіх шкіл Полтавської області.

Протягом травня Державна служба якості освіти України проводила вивчення вебсайтів закладів загальної середньої освіти щодо прозорості та інформаційної відкритості. Виявилося, що 16% закладів освіти на Полтавщині не мають власних вебсайтів, а також інформації висвітленої на сайтах засновників. Про це йдеться на сторінці Управління Державної служби якості освіти у Полтавській області у Facebook.

“Наявність шкільного сайту та його контент – це не лише дотримання вимог законодавства, а й невід’ємна складова іміджу закладу освіти.Варто зауважити на тому, що цей аналіз не є заходом державного нагляду (контролю), проте вивчення сайтів – це невід’ємна частина інституційного аудиту. Значну частину інформації про школу, перш ніж її відвідати, експерти отримують саме через вебсайт закладу освіти”, – йдеться у повідомленні.

Наразі ще триває робота над аналізом вебсайтів шкіл Полтавської області. 

Управління Державної служби якості освіти у Полтавській області в подальшому допомогатиме закладам освіти у впорядкуванні своїх вебсайтів відповідно до чинного законодавства. 

поширити новину: