Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

На Полтавщині 35 підприємств заборгували працівникам 67 мільйонів гривень

У Полтавській облдержадміністрації під головуванням першого заступника голови ОДА Дмитра Луніна відбулося засідання тимчасової комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати, пенсій, стипендій та інших соціальних виплат.

Про це повідомили у Полтавській ОДА.

Т.в.о. директора Департаменту економічного розвитку, торгівлі та залучення інвестицій Олена Онупко розповіла, що наразі існує заборгованість із виплати заробітної плати на 24 економічно активних підприємствах та на 11 підприємствах-банкрутах.

Станом на 1 травня загальна заборгованість склала 67 мільйонів гривень: 58,3 млн. грн. (87,2 %) – на економічно активних підприємствах та 8,7 млн. грн. (12,8 %) – на підприємствах-банкрутах.

Дмитро Лунін зауважив, що необхідно об’єднатися для допомоги підприємствам у знаходженні шляхів вирішення питань заборгованості.

За результатами наради прийняті рішення щодо реалізації спільних заходів для недопущенню виникнення заборгованості та погашення вже існуючих зарплатних боргів. А також заплановане проведення додаткових нарад з окремими підприємствами для детального вивчення ситуації.

Фото: Полтавська ОДА

поширити новину: