Ви тут:
Освіта Суспільство Україна 

На перше тестування ЗНО не допустили 83 учасники, з них 30 через ознаки ГРІ

25 червня розпочалась основна сесія зовнішнього незалежного оцінювання 2020 року. У першому тестуванні – з математики – взяли участь 152 180 осіб.

Про це повідомляє Міністерство освіти і науки України.

“ЗНО-2020 стартувало у заплановані терміни, проходить у безпечних умовах і згідно з рекомендаціями Головного державного санітарного лікаря. Учасників та інструкторів забезпечують масками і допускають до пунктів тестування після термометрії та оцінки ознак респіраторних захворювань. Пункти тестування забезпечено безконтактними термометрами, антисептиками для рук і поверхонь, а також засобами захисту для медиків”, – зазначила заступниця Міністра освіти і науки Любомира Мандзій. 

На вході до пункту тестування усім учасникам вимірювали температуру за допомогою безконтактних термометрів. До проходження ЗНО не допускали абітурієнтів, які мали температуру 37,2 градуси і вище.

Участь у тестуванні з математики взяли 152 180 осіб, що становить 81,79% від загальної кількості зареєстрованих – 186 072 осіб. ЗНО з математики проходило у 795 пунктах тестування, в яких було створено 12 618 аудиторій.

За даними Українського центру оцінювання якості освіти, у Полтавській області тестування з математики склали 82,30% абітурієнтів.

83 учасники ЗНО не допустили до пунктів тестування, з них 30 – через виявлення ознак гострих респіраторних захворювань. Дотримання процедури тестування контролювали 126 громадських спостерігачів. Кількість учасників, роботу яких припинено дочасно через порушення процедури тестування, – 12.

Нагадаємо, у Львові перед початком ЗНО у 32 викладачів підтвердився COVID-19.

Поріг “склав/не склав” та результати ЗНО з математики буде визначено до 16 липня. На сторінках учасників результати будуть опубліковані до 17 липня. 

Наступне ЗНО – з української мови та літератури – відбудеться у вівторок, 30 червня. 

Система Orphus