Ви тут:
Кримінал Полтавщина Суспільство 

На Лубенщині поліція посилила контроль за дотриманням карантинних заходів

У зв’язку зі збільшенням захворюваності на коронавірусну інфекцію – посилюються карантинні заходи. За їх дотриманням стежитиме поліція.

Про це повідомляє пресслужба Лубенського відділу поліції.

Працівники Лубенського відділу поліції проводитимуть рейди щодо дотримання правил карантину.

Вже перевірена робота закладів торгівлі, закладів обслуговування клієнтів у приміщеннях, закладів громадського харчування та місцевих ринків.

В ході перевірок правоохоронці нагадували мешканцям міста та району, що для зменшення динаміки захворюваності, усім слід дотримуватися карантинного режиму та менше відвідувати громадські місця.

Не варто забувати про засоби індивідуального захисту та регулярну обробку рук дезінфекторами.

“Нагадуємо, за порушення карантинних заборон передбачена адміністративна та кримінальна відповідальність, так згідно зі статтею 44-3 КУпАП порушення правил карантину, тягне за собою накладення штрафу на громадян від однієї до двох тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян і на посадових осіб – від двох до десяти тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян. Кримінальна відповідальність передбачена статтею 325 КК України. Порушникові може загрожувати до восьми років позбавлення волі”, – зазначив заступник начальника Лубенського відділу поліції Олександр Васільєв.

Фото: Лубенський відділ поліції

Система Orphus