Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

На Лубенщині дільничні офіцери поліції звітували про роботу на своїх дільницях

Протягом тижня дільничні офіцери поліції Лубенщини відвідали сільські ради та старостати на територіях обслуговування та прозвітували про роботу на дільницях.

Про це повідомляє пресслужба Лубенського відділу поліції.

Правоохоронці перш за все довели до відома співробітникам сільських рад та місцевим жителям стан забезпечення правопорядку і безпеки на територіях обслуговування протягом шести місяців 2020 року, а також у період літніх шкільних канікул звернули особливу увагу на дотриманні законності і правопорядку самими неповнолітніми та відносно них.

Не менш важливим залишається питання дотримання жителями сіл карантинних обмежень, зокрема маскового режиму у місцях скупчення людей та використання дезинфікуючих засобів.

“Користуючись нагодою, поліцейські вкотре попередили місцевих жителів про різного роду шахраїв, які зловживаючи довірою обкрадають людей і найчастіше саме осіб похилого віку. Окрім цього з метою налагодження взаємодії поліції з населенням та місцевою владою у рамках спільного простору “Community policing”, із головами та старостами сіл були обговорені питання, щодо можливості створення поліцейських станцій”, – йдеться у повідомленні.

Фото: Лубенський відділ поліції

поширити новину: