Ви тут:
Полтавщина Прес-релізи Суспільство 

На Кременчуцький завод дорожніх машин працевлаштовують у службі зайнятості

Кременчуцький міськрайонний центр зайнятості продовжує пошук роботи для громадян, які звертаються до установи з намірами її знайти. Для цього фахівці співпрацюють із місцевими підприємствами, від яких отримують інформацію про актуальні вакансії.

Як приклад, ПрАТ “КРЕМЕНЧУЦЬКИЙ ЗАВОД ДОРОЖНІХ МАШИН” є давнім клєнтом і партнером Кременчуцького міськрайонного центру зайнятості. Завод неодноразово надавав центру зайнятості приміщення у Палаці культури “Кредмаш” для проведення ярмарків вакансій.

Фахівці служби зайнятості, в свою чергу, допомагали підприємству в укомплектуванні вакансій, підшукуючи кандидатів серед зареєстрованих безробітних, та пропонуючи роботу людям, які шукають її самостійно. Про це повідомили у Полтавському обласному центрі зайнятості.

Нещодавно ПрАТ “КРЕМЕНЧУЦЬКИЙ ЗАВОД ДОРОЖНІХ МАШИН” надав службі зайнятості для укомплектування такі вакансії:
* електрозварник автоматичних та напівавтоматичних машинах
* адміністратор системи
* прибиральник службових приміщень
* інженер-технолог
* електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування
* слюсар-інструментальник
* зуборізальник
* завідувач виробництва
* слюсар з ремонту та обслуговування систем вентиляції та кондиціювання.

Спеціалісти, які виконують роль рекрутерів, розмістили дані пропозиції на сайті та сторінці Фейсбук Кременчуцького міськрайонного центру зайнятості для загального доступу, щоб усі, хто шукає роботу, могли ознайомитися з ними.

У службі зайнятості пошук кадрів на будь-які вакансії завжди починається із безробітних , які стоять на обліку. Серед них підібрали кандидатів на посади:

токарем запропоновано кандидата Олексія,

на адміністратора системи прийшов претендент Костянтин,

Павло став кандидатом на посаду електрозварника автоматичних та напівавтоматичних зварювальних машин.

Після співбесіди із роботодавцем чоловіки успішно працевлаштовані на підприємство.

Претенденти на інші посади знайшлися серед звичайних шукачів роботи, які у Фейсбуці та на сайті Кременчуцького міськрайонного центру зайнятості залишили свої відгуки на вакансії.

Ілону зацікавила пропозиція роботи кондитером, Людмила залишила відгук на вакансію прибиральниці в цех, Інна хоче влаштуватися прибиральницею на базу відпочинку «Дубки», що підпорядковується “Кредмашу”.

“Претенденти успішно пройшли співбесіду із роботодавцем та були прийняті на роботу. Тож, за сприянням фахівців служби зайнятості ті, хто шукає роботу, знаходять її навіть у карантин, а підприємства залучають необхідних працівників”, – зазначають у центрі зайнятості.

Система Orphus