Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Миргород отримає співфінансування на капітальні ремонти 37 об’єктів

Комісією при Мінрегіоні на засіданні було  погоджено перелік проєктів, які у 2020 році отримають фінансування за рахунок коштів субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій. Погоджено всі 37 проєктів Миргорода.

Миргород отримає співфінансування на капітальний ремонт фасаду та частини приміщень підвалу будівлі гімназії ім. Т. Шевченка, на капітальний ремонт частини покрівлі будівлі ЗОШ №9 ім.І. Зубковського та на  реконструкцію футбольного поля з влаштуванням штучного покриття на стадіоні “Старт”, повідомляють у міській раді.

20 із 37 проєктів спрямовані на сферу медицини, зокрема поліпшення матеріальної бази закладів охорони здоров’я, що є надважливим, особливо в умовах боротьби з коронавірусною інфекцією. Решта проєктів направлені на покращення якості надання освітніх та культурних послуг, розбудову спортивної інфраструктури. 

Наразі очікується затвердження Кабінетом Міністрів України відповідного розпорядження та надходження коштів для втілення проєктів.

 

поширити новину: