Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Миргород бере участь у конкурсі на звання “Energy management Star”

Триває голосування за міста-конкурсанти на звання “Energy management Star”. 17 міст, селищ, ОТГ подали на конкурс свої есе. Серед учасників –  і Миргород.

Кожен лайк наближає  місто до перемоги.   Голосування буде закрите 19 червня о 15:00.

Проект ЄС «Угода мерів – Схід» з 10 до 26 червня проводить конкурс серед громад-підписантів Угоди мерів на звання «Energy management Star». Конкурс проходить у рамках Європейського тижня сталої енергії, повідомляють у міській раді.

Конкурс складається з трьох етапів. З 10 до 17 червня перший етап під час якого конкурсанти мають написати есе «Вплив енергоменеджера/команди енергоменеджерів на впровадження політики щодо клімату та енергії».

Другий та третій етапи проходитимуть одночасно з 22 по 26 червня у форматі 2-годинних онлайн дебатів на тему: «Як приготувати енергетичну та кліматичну політику в стилі чиста енергія для зеленого зростання та сталості».

У конкурсі відіграє важливу роль співпраця міського/селищного голови та голови ОТГ з енергоменеджером громади, адже саме командні дії при плануванні та впровадженні політики щодо клімату та енергії призведе до позитивного результату.

поширити новину: