Ви тут:
Анонс Оголошення Полтавщина Суспільство 

Миргород бере участь у конкурсі “Energy management Star”

Триває голосування за міста-конкурсанти на звання “Energy management Star”. 17 міст, селищ, ОТГ подали на конкурс свої есе. Серед учасників – і Миргород.

“Кожен лайк наближає місто до перемоги. Поставте лайк під постом! Голосування буде закрите 19 червня о 15.00“, – закликають у Миргородській міськраді.

Проект ЄС «Угода мерів – Схід» з 10 до 26 червня проводить конкурс серед громад-підписантів Угоди мерів на звання «Energy management Star». Конкурс проходить у рамках Європейського тижня сталої енергії,

Конкурс складається з трьох етапів. З 10 до 17 червня перший етап під час якого конкурсанти мають написати есе «Вплив енергоменеджера/команди енергоменеджерів на впровадження політики щодо клімату та енергії». Другий та третій етапи проходитимуть одночасно з 22 по 26 червня у форматі 2-годинних онлайн дебатів на тему: «Як приготувати енергетичну та кліматичну політику в стилі чиста енергія для зеленого зростання та сталості».

У конкурсі відіграє важливу роль співпраця міського/селищного голови та голови ОТГ з енергоменеджером громади, адже саме командні дії при плануванні та впровадженні політики щодо клімату та енергії призведе до позитивного результату.

Журі Конкурсу:

Представники ЄС в Україні;
Представники Угоди мерів;
Представники від Національних координаторів (Міністерство енергетики за захисту довкілля України, Міністерство розвитку громад та територій України);
Підписанти та прихильники Угоди мерів (участь у форматі онлайн голосування).

Подробиці конкурсу за посиланням.

поширити новину: