Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Ми відстоюватимемо інтереси вітчизняного виробника, – Олег Синєгубов відвідав “Кременчуцький завод дорожніх машин”

У середу, 24 червня, голова Полтавської ОДА Олег Синєгубов перебуває з робочим візитом у Кременчуцькому районі.

З-поміж іншого, голова облдержадміністрації відвідав ПрАТ “Кредмаш” – Кременчуцький завод дорожніх машин. Це один із найстаріших в Україні заводів, який спеціалізується на випуску асфальтозмішувальних установок та є одним із стратегічних підприємств Полтавщини, повідомляють у Департаменті інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Полтавської ОДА.

Тільки протягом попередніх п’яти років українські дорожні організації придбали більше ста установок заводу, які задіяні на будівництві доріг регіонального значення на Полтавщині, зокрема в містах Полтава, Кременчук, Лубни.

Олег Синєгубов зустрівся з керівництвом підприємства і оглянув завод. Зараз на ньому працюють понад 1800 людей. За 5 місяців цього року “Кредмаш” реалізував продукції на 481,4 млн грн.

“Ми відстоюватимемо інтереси області в Уряді, перед Прем’єр-міністром. Ми вже проводили переговори і маємо розуміння. Наразі існує проект постанови Уряду щодо підтримки вітчизняного товаровиробника. І для Полтавської області це важливо. Ми й далі  доноситимемо нашу позицію”, – заявив Олег Синєгубов.

Голова Полтавської ОДА резюмував, що обласна влада постійно в діалозі з підприємствами і знає про основні проблеми вітчизняного виробника.

поширити новину: