Ви тут:
Медицина Суспільство ТОП-новина Україна 

МОЗ закликає українців не ігнорувати карантинних заходів: носити маски, мити руки та дотримуватися дистанції

Міністр охорони здоров’я Максим Степанов звернувся до українців щодо високої захворюваності на COVID-19.

“Статистика захворюваності на COVID-19 в Україні, яку ми отримали сьогодні, вчора та фіксуємо весь останній тиждень, свідчить про те, що у нас встановлюється невтішний тренд. Кількість хворих збільшується швидше, ніж у квітні, коли був перший пік епідемії.

За останню добу по всій країні – 683 нові випадки захворювання на коронавірусну інфекцію. Захворіли 152 дитини. Померли 16 осіб. Це не просто цифри, за кожною з них — людські життя та людські трагедії.

Я вкотре наполегливо рекомендую всім громадянам не ігнорувати карантинних заходів: носити маски, мити руки, дотримуватися соціальної дистанції. Це той мінімум, який необхідно робити, щоб епідемія не вийшла з-під контролю. Я розумію, що настало літо і в масці на вулиці дуже спекотно. Але всі ми маємо усвідомлювати масштаби загрози, бути обачними та взяти на себе особисту відповідальність за своє ж здоров’я.

Міністерство охорони здоров’я, щоб стримати поширення вірусу, розробляє додаткові рекомендації, але без вашої особистої залученості та усвідомлення небезпеки впоратись буде важко”, – йдеться у зверненні Степанова.

Нагадаємо, в Україні другу добу поспіль виявляють по майже 700 нових випадків COVID-19.

поширити новину: