Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Міжнародний фотоконкурс презентує каталог, де фото полтавця здобуло срібну медаль

Фотограф Олег Дубина з Кобеляк Полтавської області зайняв призове місце у міжнародному конкурсі репортерської фотографії LifePressPhoto-2020.

Срібну медаль шостого міжнародного конкурсу репортерської фотографії LifePressPhoto, який проводиться в Україні, у номінації “Люди у новинах, портрет (одиночне фото)” за фото під назвою “Погляд” здобув фотокореспондент ОКІА “Новини Полтавщини”, йдеться на сторінці організаторів.

“Нагороду отримав на світлину із зображенням колишнього прем’єр-міністра України Олексія Гончарука, який на початку 2020 року приїздив до Полтави”, – розповів фотограф.

У цій номінації переможцем став іспанець Aragon Renuncio Antonio зі світлиною “I Wanna be Messi”.

Слід відзначити той факт, що до вирішального етапу конкурсу загалом потрапило 3 світлини полтавця.

За інформацією організаторів, онлайн презентація виставки, каталогу кращих світлин та спілкування з учасниками та організаторами відбудеться сьогодні, 22 червня, в 11 годині на ТРК “Ритм” (Рівне), а також у facebook.

З 1 липня виставка працюватиме у Одесі, у вересні в Національному університеті “Острозька академія”, а далі в Україні та закордоном.

Роботи, які подавалися на конкурс LifePressPhoto, мали бути сфотографовані не раніше 1 січня 2018 року. Конкурс відкритий для всіх фотографів-репортерів світу. У ньому взяли участь 236 учасників з 27 країн світу, які подали на конкурс 4427 фотографії.

Організатори називають метою проєкту “популяризацію документальної фотографії та затвердження її значущості в сучасному світі, важливість збереження її достовірності та правдивості, просвітницьку роль”.

Читайте також: Полтавський фотокореспондент втретє отримав відзнаку Всеукраїнського конкурсу спортивної фотографії

Довідка. Олег Дубина – фотокореспондент, народився у місті Кобеляки Полтавської області. Здобув вищу освіту у Полтавському національному технічному університеті імені Юрія Кондратюка. Працює фотокореспондентом з 2010 року. Основна спеціалізації – новинні репортажі та спорт. У доробку матчі чемпіонату Європи з футболу 2012 року (6 ігор включаючи фінал), фінали Ліги Чемпіонів УЄФА – 2018 (чоловічий та жіночий), Суперкубок УЄФА (2015 та 2018, Тбілісі та Таллін відповідно), а також майже 200 матчів чемпіонатів України.

Призер фотоконкурсу Національного олімпійського комітету України (2013, 2014, 2020).

Нагадаємо, минулого року пройшла перша виставка фотографа.

поширити новину: