Ви тут:
Полтавщина Суспільство ТОП-новина 

Медики закликають полтавців дотримуватись правил карантину

У зв’язку із зростанням кількості випадків COVID-19 у державі Кабінет Міністрів України 17 червня 2020 року подовжив дію карантинних обмежень до 31 липня поточного року.

Департамент охорони здоров’я Полтавської ОДА закликає полтавців не нехтувати правилами карантину.

“Сьогодні велике занепокоєння викликає те, що полтавці почали нехтувати заходами безпеки у період, коли карантин поступово послаблюється, а коронавірусна інфекція нікуди не зникла. І ось невтішний результат: за добу в області 6 нових підтверджених випадків COVID-19. Всі ми відповідальні за те, як розгортатиметься ситуація із поширенням коронавірусу в межах області. Ми бачимо, що вірус поширюється дуже швидко, перед ним усі рівні, незалежно від статусу, достатку, статі та віку. Тому маємо серйозно поставитися до ймовірної загрози. Закликаємо полтавців не розслаблятись і дотримуватися маскового режиму, соціальної дистанції та вдаватися до заходів дезінфекції, оскільки ці прості засоби допоможуть кожному з нас вберегтися від цієї хвороби”, – йдеться у повідомленні.

Карантин створив для всіх нас чимало дискомфорту. Але цей дискомфорт допомагає зберегти життя і здоров’я. Якщо хтось ще не зрозумів у вирі щоденної статистики та прогнозів: ціна недбалості – життя наших громадян. В особливій зоні ризику літні люди, тому велике прохання до них – без особливої потреби не виходити з дому, не користуватися громадським транспортом, не відвідувати місця масового скупчення.

поширити новину: