Ви тут:
Полтавщина Прес-релізи Суспільство 

Майже 123 млн грн податку за спрощеною системою сплатили до місцевих бюджетів Полтавщини аграрії

У січні – травні 2020 року сільгосптоваровиробниками Полтавщини, які використовують спрощену систему оподаткування IV групи, перераховано до місцевих бюджетів області 122,4 млн грн єдиного податку.

Про це повідомили в Головному управлінні ДПС у Полтавській області.

“Слід зазначити, що станом на 01.06.2020 року, спрощену систему оподаткування IV групи використовують 1945 платників податків – сільгосптоваровиробників, у яких частка виробленої сільгосппродукції за рік дорівнює або перевищує 75 відсотків. Розмір ставок податку з 1 га сільгоспугідь залежить від категорії (типу) земель, їх розташування та визначається у відсотках бази оподаткування”, – йдеться у повідомленні.

Відповідно до Податкового кодексу України сільськогосподарський товаровиробник – це юридична особа незалежно від організаційно-правової форми, яка займається виробництвом сільськогосподарської продукції та /або розведенням, вирощуванням та виловом риби у внутрішніх водоймах (озерах, ставках та водосховищах) та її переробкою на власних чи орендованих потужностях, у тому числі власновиробленої сировини на давальницьких умовах, та здійснює операції з її постачання.

поширити новину: