Ви тут:
Медицина Полтавщина Суспільство 

Лубенська станція екстреної меддопомоги отримала 24 нові автомобілі

Лубенська станція ЕМД разом із підстанціями отримала 24 нові карети швидкої, що значно посилить швидкість та якість надання медичних послуг в регіоні.

Карета швидкої допомоги марки «Сітроен», яка до цього експлуатувалася на Хорольській підстанції «швидкої», зважаючи на її добрий технічний стан, передана до Хорольської ЦРЛ для потреб медичного закладу.

У квітні місяці цього року Хорольська підстанція екстреної медичної допомоги пройшла значне технічне переоснащення. Вже майже 1,5 місяці на варті життя та здоров’я жителів Хорольщини перебувають 2 сучасні карети екстреної медичної допомоги класу B, повністю обладнані необхідним устаткуванням.

Автомобіль марки «Пежо» має повнопривідну платформу для пересування по дорожньому покриттю низької якості. Автомобіль «Сітроен» добре пристосований для швидкісного пересування по автомобільних дорогах.

Автоматизована система повністю контролює процес надання невідкладної допомоги екіпажем із занесенням результатів у центральну базу даних та координації діяльності медпрацівників “на виклику” фахівцями обласного центру медицина катастроф. На заваді швидкому наданню меддопомоги у деяких випадках стоїть лише низька якість автомобільних доріг.

Нагадаємо, як повідомив керівник відділу медицини катастроф Департаменту охорони здоров’я Полтавської ОДА Володимир Мохначов: –Полтавська область повністю забезпечена санітарними автомобілями.

 

поширити новину: