Ви тут:
Суспільство Україна 

“Кримський пакет” санкцій проти Росії буде продовжено ще на рік, – посли ЄС

Посли Євросоюзу підтримали продовження антиросійських санкцій ще на рік через анексію Криму. Про це написав у Twitter кореспондент “Радіо Свобода” Рікард Джозвяк, а також представник України при ЄС, посол Микола Точицький.

Про це повідомляє “5 канал”

“Посли ЄС дали “зелене світло” для продовження заборони ЄС на інвестиції в Крим ще на один рік, без змін”, – написав Джозвяк.

“Єдність і солідарність ЄС зруйнували відчайдушні спроби Росії скористатися COVID-19 для скасування санкцій, запроваджених проти РФ за триваючу агресію проти України. “Кримський пакет” буде продовжено ще на рік. Вдячні нашим партнерам за їхню непохитну підтримку”, – пише Микола Точицький.

Як повідомляє Європейська правда, санкції ЄС передбачають заборону на імпорт до ЄС товарів із Криму і Севастополя; інвестиції в Крим чи Севастополь; туристичні послуги в Криму та Севастополі, зокрема, європейські круїзні лайнери не можуть заходити в кримські порти; експорт певних товарів та технологій до Криму, зокрема, у сфері транспорту, телекомунікацій та енергетики.

Термін дії чинних санкцій ЄС щодо Криму завершувався 23 червня.

поширити новину: