Ви тут:
Анонс Оголошення Полтавщина Суспільство 

Кременчужан заохочують долучитися до благодійного онлайн-аукціону «Серце до серця – 2020»

У Кременчуці з 1 липня до 2 серпня проходитиме благодійний онлайн-аукціон в рамках всеукраїнської акції «Серце до серця». Долучитися до доброї справи та взяти участь в онлайн-аукціоні можна запропонувавши в якості лоту послуги (уроки, майстер-класи, сертифікати) або вироби ручної роботи. Якщо у вас є пропозиції щодо лотів, то запропонувати їх бажано до 25 червня.

Як повідомляють у Кременчуцькій міськраді, цього року в рамках благодійної акції «Серце до серця» кременчужани збиратимуть кошти на реанімаційне та кардіологічне обладнання для лікування немовлят, народжених із серцевими недугами. Цю апаратуру було встановлено в пологовому будинку Кременчука.

Нагадаємо, у 2019 році кременчужанами із небайдужими серцями для допомоги маленьким діткам було зібрано рекордну суму коштів, яка склала 804 тис. 310 грн.. І це була найбільша сума по всій країні. За зібрані кошти в рамках акції «Серце до серця – 2019» для пологового будинку Кременчука було придбано медичне обладнання, необхідне для допомоги новонародженим дітям із вадами серця.

поширити новину: