Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Кременчук відвідав Посол Латвії в Україні

3 червня відбулася зустріч міського голови Кременчука Віталія Малецького з Надзвичайним та Повноважним Послом Латвійської Республіки в Україні Паном Юрісом Пойкансом, який перебуває в нашому місті з офіційним візитом.

Вітаючи високоповажного гостя, Віталій Малецький відзначив велику роль Латвії, яка, як незалежна держава, незмінно підтримує Україну в боротьбі за суверенітет і територіальну цілісність. Керівник міста підкреслив, що це перший візит дипломатичної місії до Кременчука, що відбувається під час послаблення карантину. Є сподівання, що такі умови дадуть старт новому розвитку співробітництва над провадженням багатьох проєктів, які охоплюватимуть економічні та гуманітарні сфери.

Про це повідомили в Кременчуцькій міськраді.

Віталій Малецький подякував латвійських партнерів за постійну гуманітарну підтримку, яка в останні 6 років латвійською стороною надається українцям, за реалізацію програми з реабілітації українських військовослужбовців, а також звільнених українських політв’язнів. Він підкреслив, що Кременчук відкритий до подальшого взаємовигідного партнерства.

Надзвичайний та Повноважний Посол Латвійської Республіки в Україні Пан Юріс Пойканс теж зупинився на перспективі подальшого співробітництва між обома країнами. Він зазначив, що в квітні 2020 року в Латвії розпочав роботу інтерактивний електронний майданчик «Український торговий дім». В умовах існуючих обмежень для розвитку ділових контактів у зв’язку з COVID-19 діяльність бізнес-платформи зосереджена на опрацюванні можливостей з укладання прямих контрактів та супроводі контрактних зобов’язань. Також Пан Юріс Пойканс запросив до участі підприємства Кременчука в бізнес форумі, який заплановано провести восени цього року в Латвії.

Система Orphus