Ви тут:
Суспільство Україна 

Конфіскація авто та штраф 1 млн грн: суд покарав чоловіка, який незаконно ввіз TESLA в Україну

Громадянин в’їжджав до України 12 серпня 2018 року через пункт пропуску “Ужгород”. Як підставу для переміщення через митний кордон електромобіля українець надав документи, відповідно до яких, вартість транспортного засобу становила 15 тисяч євро.

Про це повідомляє пресслужба Державної митної служби України.

У ході митного контролю у митників виникли сумніви щодо автентичності документів. Звернувшись до митних органів Словаччини було встановлено, що згідно з отриманим договором купівлі-продажу, поданого українцем словацькому митному органу, вартість авто становить 32 300 євро (1 015 196,69 грн).

Таким чином, мешканець Чернівецької області перемістив через митний кордон України, з приховуванням від митного контролю, реальної вартості TESLA модель S. Такі дії мали ознаки порушення митних правил, передбачених ч.1 статті 483 Митного кодексу України.

“Наразі рішення Ужгородського міськрайонного суду набуло законної сили і в українця не тільки буде конфісковано електроавтомобіль, а йому ще й доведеться сплатити штраф у розмірі 100% від вартості TESLA – понад 1 мільйон гривень”, – йдеться у повідомленні.

Фото: Tesla-club.com.ua

поширити новину: